ev temiri

Nəsimi rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 45 m²

Elan nömrəsi: 744937
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
45 m²
Qiymət
98 000 Azn
2177 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu Memar Əcəmi metrosu
Nesimi rayonu 20 yanvar kucesi
Ümumi məlumat
Cox tecili satilir!
Nesimi rayon 4mkr 20 Yanvar kucesinde, Qizil Tac shadliq sarayinin yaxinliginda 5/5 ci mertebesinde 1 otaq temirli menzil tecili satilir!
Binanin yaxinliqinda_ Ticaret Merkezleri _ MEKTEB_Bagca_Supermarket ve diger isae obyektler movcuddur QAZ SU ISIQ DAIMIDIR KUPCASI VAR
Alici terefinden ofis haqqi 1% teskil edir
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 4 otaq

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 4 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Nizami Rayonu, Xalqlar Dostluğu Metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə, İsmayıl Məmmədov küçəsində, Ümumi Sahəsi 105kv/m olan, QANUNİ 4 OTAQLI, Tam Təmirli Mənzil

259 500 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

- Satış: Köhnə tikili (daş bina) - Ünvan: Azadlıq prospekti və Həsən Əliyev küçəsi kəsişməsi, Gənclik m/s yaxındır. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 60 m2 - Mərtəbə: 5/3 - Sənədi: Çıxarış - Təsviri: Super təmirli qanuni

210 000 Azn
Qaradağ rayonu , Lökbatan qəs., 2 otaq

Qaradağ rayonu , Lökbatan qəs., 2 otaq

Lökbatan qəsəbəsində Yeni parkla Daşqın Bəkirov bağçasının arasındakı 41ci binada mənzil satılır.Kingsmart 2yə yaxındı.5 mərtəbənin 1ci mərtəbəsindədi.Avtobus dayanacağına yaxındı və bütün avtobuslar keçir.Kombi və

115 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq