ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 109 m²

Elan nömrəsi: 749458
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
109 m²
Qiymət
160 000 Azn
1467 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
Nizami r., Nefçilər m/s yaxınlığı
Ümumi məlumat
İDEAL TƏKLİF..!! İpotekaya yararlı.!
Bakı ş., Nizami r., Neftçilər m/s yaxınlığında, 24№ -li Polis bölməsinin yanında, Yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 17 ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 109.6 kv/m (kupçada qeyd olunan), QANUNİ 3 otaqlı yaxşı təmirli, qazı, suyu, işığı daimi, sənədi ÇIXARIŞ(KUPÇA) olan mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir, sanitar qovşağı ayrı-ayrıdır. Yataq otaqlari geniş, zali isə böyük və işiqlidi. Mənzildən dənizə və şəhərə 2 tərəfdən gözəl panorama açilir. Binanin altinda parking vardir ve bina 24 saat kamera ve vizual (mühafizəçi) şəkildə mühafizə olunur. Bina çox əlverişli rahat və sakit ərazidə yerləşir, belə ki yaxinliginda 8 ci kilometr bazarı, uşaq baxçası, orta məktəb, alış-veriş üçün müxtəlif növ marketlər və supermarketlər mövcuddur. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 22.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 3 otaq

Neftçilər İnterturan Mebel və 229 saylı orta məktəb yanı Yeni Binada 3 otağa düzəlmə Mənzil satılır. Sənəd Kupça. 17 Mərtəbənin 5 ci mərtəbəsi. Sahə 95 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Binada 2 Sürətli lift həmçinin

267 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

ƏIA FÜRSƏT!50000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 3