ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 105 m²

Elan nömrəsi: 744687
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
105 m²
Qiymət
255 000 Azn
2428 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Nizami r., Qara Qarayev m/s çıxışı
Ümumi məlumat
İDEAL TƏKLİF!!
Bakı ş., Nizami r., Qara Qarayev m/s yaxınlığı., Romance Palace və 32 nömrəli məktəbin yanı, Yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində ., ümumi yaşayış sahəsi 105 kv/m., QANUNİ 3 otaqlı , qazı, suyu, işığı daimi, sənədi müqavilə olan ƏLA təmirli mənzil satılır. Mənzil tam təmirlidir. Mənzilin istilik sistemi kombidir.Komunallar qaz, su, işıq daimi olaraq təchiz olunub. Binanın 7/24 canlı və kamera müşahidəsi ilə muhafizəsi sizin təhlükəsizliyinizə ünvanlanmışdır. Övladlarınızın istirahəti üçün geniş park, meydança və oyun atraksiyonları mövcuddur.
Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkət komissiyasi 1 % təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Masazır qəsəbəsi 2 mərtəbə 4 otaq kupca Maşuruddan 50 metir real Alıcı zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq super təmirlidir

80 000 Azn
Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonu , 3 otaq

EKSKLÜZİV. Mərkəzdə, PREMIUM CLASS Binada mənzil Təklif Olunur.! Nəsimi rayonu, 28 MAY metrosu, TƏBRİZ küçəsində yüksək keyfiyyət ilə inşa olunan PREMIUM CLASS Pilot layihəli yeni tikili binada 3 otaqlı (2 otaqdan

270 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Qara Qarayev Metro yaxınlığı Premium Binada Lüks Təmir 2 otaqlı Mənzil Əşyalı satılır. 17 Mərtəbənin 12 ci mərtəbəsi. Sahə=76 kv. Yüksək səviyyədə təmir olunub və təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Firma haqqı 1%. Satışda