ev temiri

Nizami rayonunda 1 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 38 m²

Elan nömrəsi: 741225
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
38 m²
Qiymət
115 000 Azn
3026 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Nizami rayonu Qara Qarayev pr, Sevinc Mall ilə üz-üzə
Ümumi məlumat
Nizami rayonu Qara Qarayev pr, Sevinc Mall ilə üz-üzə (Qarayev metrosuna 2 dəqiqəlik məsafədə) Köhnə tikili Xruşovka layihəli 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 38m² olan tam təmirli 1 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin sənədi kupçadır.! Qaz su işıq daimidir. Ətrafda bütün restoran, aptekler, banklar, ərzaq mağazaları yerləşir. "Nümunəvi həyət" Leyla Aliyeva layihəsi ilə abadlaşdırılmış həyəti var. Həyət daim nəzarət altındadır. Bütün bloklar temirlidi. Mənzilin satış qiyməti 115.000 manatdır. Şirkətin ofis haqqı 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və ya mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Təcili Satılr! Sabunçu Rayonu Bakıxanov qəsəbəsi Arzu Şadlıq Sarayının , İnternat məktəbinin yanında 5 mərtəbəli daş eksperimental layihə binanın 5 ci mərtəbəsində yerləşir Ümumi sahəsi 60 kv/m olan 2 otaq təmirli

118 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 1 otaq

Bileceri qes Ag sarayin yax 9 mertebeli binanin 2 ci mertebesinde 1 otaqli menzil satilir. Qiymet 100000 Azn

100 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

7-ci mikrorayonda, 5 mərtəbəli binanın ən çox tercih olunan 3-cü mərtəbəsində yerləşən, 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəldilmiş əla təmirli və əşyalı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil satış məqsədilə deyil, şəxsi