ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 102 m²

Elan nömrəsi: 742279
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
102 m²
Qiymət
130 000 Azn
1274 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Nizami rayonu, Qarayev metrosu, 32 nömrəli məktəbin yaxınlığı
Ümumi məlumat
Hazır 4 Faiz İpoteka!!
Nizami rayonu, Qarayev metrosu, 32 nömrəli məktəbin yaxınlığında, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 102 kv/m olan, yaxşı təmirli 2 otaqdan 3 otağa düzəldilmiş mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Bütün otaqların çölə birbaşa pəncərəsi var. Mənzil hazır 4 faiz ipotekadadır. İlkin ödəniş 130.000 Azn, 18 il 4 ay ərzində aylıq 840 Azn ödəməklə bu mənzilə sahib ola bilərsiz. Binanın həyəti, 24 saat mühafizə, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur, bütün infrastukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Sənəd Kupçadır.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 01.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Kupçalı.! İpotekaya yararlı.! Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəsəbəsində yerləşən köhnə tikili olan 9 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsində , ümumi sahəsi 50 kv/m olan 3 otaqlı( 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə mənzil satılır ) .

132 000 Azn
Nərimanov rayonu , 2 otaq

Nərimanov rayonu , 2 otaq

Nərimanov r-nu Koroğlu metrosuna yaxın Lake City Premium binada 2 ot(1 dən 2 yə düzəlmə) 59 kvm, 13/17 də super təmirli əşyalı mənzil satılır.Sənədlər verilib kupça hazırlanir.Qiyməti 225000 azn ofis 1%

225 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st yaxınlığında, Renessans Palasla üzbəüz Nazirlər Kabinetinin əməkdaşları üçün tikilmiş elit yaşayış kompleksində, əla təmirli, yeni təmir olunmuş və təmirdən sonra