ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 122 m²

Elan nömrəsi: 685191
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
122 m²
Qiymət
138 000 Azn
1131 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Novxanı qəsəbəsi
Novxanı qəs
Ümumi məlumat
Vüsal

Ekoloji cəhətdən təmiz ərazidə, Novxanıda, Sarı Qaya zonasında 6 sot torpaqın içində Bağ Evi satılır. Ümumi sahəsi 122 kv/m. Yaxşı təmiri, çox gözəl planirovkası, geniş və işıqlı 1 qonaq otaqı, mətbəxi quraşdırılmış mebeli ilə, 2 yataq otaqları, ayrı s/q, istilik sistemi-kombi, isti-pol, həyətində meyvə ağacları, yaşıllığı və komforlu yaşayış üçün hər bir şəraiti var. Çıxarış var. Qaz, su, işıq daimidir. Geniş infrastruktur. Yolu çox rahatdır. Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

138.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vüsal (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 03.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Kürsülü 2 mərtəbəli, 4 otaq + mətbəxdən ibarət olan tam təmirli ev satışdadır. Evin ümumi sahəsi: 110 m² Fundament: 40×50 Mərtəbə arası və krişa altı monolit betonla inşa olunub 1-ci mərtəbə isti döşəmə sistemi

107 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi qəsəbəsi, 1-ci mədən küçəsi, "41 nömreli avtobus yolunun üstündə asfalt yoldan 10 metr aralı yerləşən 2 otaqlı 60 kv ev satılır. Xüsusiyyətlər: - Hündür, sakit küçə - Son leysan yağışlarında su basma

47 500 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

TƏCİLİ SATILIR!BAĞ EVİ!BİLƏCƏRİ q! Yeni təmirdən cıxmış, sahəsi 101 kv/m , təxminən 2 sot torpaq sahəsində yerləşən 2 mərtəbəli həyət evi satışa çıxarılıb. Otaq sayı: 4 otaq Ev haqqında: • 2 qoşa daşla