ev temiri

Nizami rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 780825
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
110 m²
Qiymət
350 000 Azn
3181 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Qara Qarayev metrosu
Qara Qarayev metrosu yaxınlığı
Ümumi məlumat
Qara Qarayev metrosu yaxınlığında Kristal Abşeron kompleksində 4 otaqlı mənzil satılır!
Mənzil 20 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir, binanın 1-ci mərtəbəsi yaşayışdır. Ümumi sahəsi 110 m²-dir.
Mənzil 3 otaqdan 4 otağa peşəkar şəkildə düzəldilib, bahalı və keyfiyyətli mebellərlə təchiz olunub. Yelçəkən mənzildir, hər iki balkonu cam-balkonla bağlanıb və şkaflar yığılıb. Mənzil təmirli vəziyyətdədir və yaşayış üçün tam hazırdır.
Kombi sistemi quraşdırılıb, qaz, su və işıq daimidir, çıxarışı (kupça) var, ipotekaya tam yararlıdır.
Yaşayış kompleksi sakinlər üçün bütün şəraitlə təmin olunub: futbol meydançası, uşaq oyun parkı, bağça, market, aptek, yeraltı qaraj, həmçinin 24/7 mühafizə və videonəzarət sistemi mövcuddur. Binanın yanında iki məktəb yerləşir.
Kompleks sakit və rahat ərazidə yerləşir, ailəvi yaşayış üçün ideal seçimdir.
Ciddi maraqlanan şəxslər əlaqə saxlaya bilərlər. KOD:0603
Əlaqə: 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4 (Zəng və WhatsApp aktivdir)
Tapemlak-az (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0772551XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 2 otaq

Menzil temirden yeni çıxıb ve yaşayış olmayib.2 otaq studio, yataq otağı ayri.Hamam otağı geniş, işıqlı, qranitler Çanakkale Seramikden alinib, döşeme isti pol.Evin bütün elektronika eşyalari bahali firmalar.Döşeme