ev temiri

Nizami rayonunda 1 otaqlı Ofis Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 699259
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
60 m²
Qiymət
83 000 Azn
1383 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Qara Qarayev pr
Ümumi məlumat
Təcili Satılır….Qara Qarayev metrosuna yaxın 17/1 mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 kv olan obyekt (yarım zirzəmi) satılır. Sənəd Çıxarışdır (qeyri yaşayış kupça). Hal hazırda 500 azn icarədədir.
Xidmət haqqı 2%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Babək (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 01.08.2024

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., el veriwli mekanda, sahesi 44 kv.m. ela temirli obyekt satilir. Senedi-qeyri yawayiw. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir. В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова в престижном месте, площадью

300 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 4 otaq

Отличное Предложение Срочно Продаётся Объект Около Метро Эльмляр Академиясы Продается ОБЪЕКТ с общей площадью в 140 кв.м. (130 кв.м. + подвал 10 кв.м.) С отдельным входом-выходом. Расположен на 1-ом этаже

600 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

Diqqet ile oxuyun Yalniz real alici narahat etsin Bineqedi r-nu 8 mkr Cafar Xandan kucesi Yeni tikili binada Obyekt -Ofis satişi teklif edirem Sahesi 150 kv ayri ozune mexsusu qirişi var rahat parking

450 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

İnşaatçılarda hazır arendada olan tam super təmirli obyeqt satılır yerləşmə yeri idealdı İran Klinikasina yaxın, metroya 5 deq mesafədə yerləşir, sənəd qeyri yaşayış paket kupçadır, real şəxalər əlaqə sağlasinlar.