ev temiri

Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 85 m²

Elan nömrəsi: 785652
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
85 m²
Qiymət
255 000 Azn
3000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Qarabağ kuc
Ümumi məlumat
Nərimanov rayonu, Şərq Bazarının yaxınlığı, Qarabağ küçəsində
15 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsində
Sahəsi 85 kv.m olan
2 otaqlı mənzil satılır.
Mənzil təmirsizdir, pod mayakdır.
Binanın sürətli liftləri, mühafizə olunan həyəti və s var.
______________________________________________________

Наримановский район, по близости Шярг базара, по улице Карабах
15-и этажный новостройка 6-й этаж
Продается 2-х комнатная квартира
Площадь дома-85 кв.м
Квартира без ремонта, под маяк.
В здание имеется скоростные лифты, охраняемая территория.
Best House (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0556178XXXnömrəni göstər

Tarix: 31.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Qara Qarayev Metro yaxınlığı Premium Binada Lüks Təmir 2 otaqlı Mənzil Əşyalı satılır. 17 Mərtəbənin 12 ci mərtəbəsi. Sahə=76 kv. Yüksək səviyyədə təmir olunub və təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Firma haqqı 1%. Satışda

259 500 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

KUPCA.QAZ.Masazirda YENI BAKI yawayiw kompleksinde 7 mertebeli binanin 6ci mertebesinde sahesi 44kv olan 2 otaqa duzeldilmiw ela temirli menzil satilir.qaz lift var, su fasilesizdir.kompleksde yawayiw ucun zeruri olan

88 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen"i