ev temiri

Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 784541
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
243 000 Azn
3738 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Gənclik metrosu
Qarabağ küçəsi
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATILIR..!
- Satış: Yeni tikili
- Ünvan: Şərq bazarının yanı, 28 May m/s yaxındır.
- Otaq sayı: 2
- Sahəsi: 65m2
- Mərtəbə: 14/5
- Sənədi: Müqavilə (tezliklə çıxarış veriləcək)
- Təsviri: Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Studio tiplidir. Tam əşyalı satılır. Qaz su daimidir, 2 geniş açılıb bağlananan cam balkonu var. Binada 24 saat mühafizə sistemi, kamera nəzarəti və 2 mərtəbəli geniş qaraj mövcuddur. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).

--

СРОЧНО ПРОДАЕТСЯ..!
- Продажа: Новостройка
- Адрес: Находится рядом с базаром Шярг, вблизи м/с 28 Мая.
- Кол-во ком: 2
- Площадь: 65 м2
- Этаж: 14/5
- Документ: Контракт (скоро выдадут купчую)
- Описание: После ремонта не было проживания. Квартира студия. Продается со всеми вещами. Газ вода постоянно, есть 2 больших джам балкона, которые открываются и закрываются. В здании 24 часа охрана, видеонаблюдение и большой 2х этажный гараж. Услуги фирмы 1% (от покупателя).
Orxan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0504844XXXnömrəni göstər

Tarix: 17.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 15 ci mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

52 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq