ev temiri

Nərimanov rayonunda 10 otaqlı Obyekt Satılır, 850 m²

Elan nömrəsi: 737999
Əmlakın növü
Otaq sayı
10
Sahə
850 m²
Qiymət
1 700 000 Azn
2000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Qutqaşnlı küçəsi
Ümumi məlumat
EKUSKILIZV TƏKLIF !! TƏCİLİ!! Nərimanov rayon Qarabağ küçəsi Yeni Tikili binanın 2 ci mərtəbəsi təmirsiz 850 kvm sahəsi olan obyekt satılır.Sənəd Kupça qeyri yaşayış.Real alıcıya endirim olunacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Araz (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 26.01.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

COX TECILI! EMLAKIN YATIRILMASI UCUN IDEAL VARIANT! Neftciler m/s-dan 300 metr mesafede, M. Gencevi kucesi, "BAKCELL Arena" yaninda, yeni tikili binada umumi sahesi 1 000 kv m olan OBYEKT satilir. Hal-hazirda

900 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Əla TƏKLİF! OBYEKT satılır. Elmlər Akademiyasi m/st yaxınlğında, ( keçmiş Musabəyov parkı) yanında Hər bir kommersiya məqsədinə uyğun Tam Təmirli, OBYEKT satılır. Ümumi sahəsi -78 kv/m olan. Yeni təmirlidir,

355 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

OBYEKT! Tendir!Q.Qeyri-yasayis kupca var.Q.Qarayev metrosuna 5 deqiqe piyada. 1/1, ayri tikili.sahesi umumi 54 kv m.kupcada 40 kv.m, jalyuz, vitraj giris ve pencereler, normal temirli, icerisinde kure tendiri var, su

105 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

20 Yanvar metrosuna qalxan yolda, Əcəmi metrosuna yaxin, insanlarin gur gediş dəliş olan hissəsində, yaxinliginda bir neçə iri Marketlər, Banklar, Xəstəxanalar, Tibb Mərkəzləri, Əczaxanalar, Məktəblər, Dil Kurslari,