ev temiri

Sabunçu rayonunda 10 otaqlı Ofis Satılır, 170 m²

Elan nömrəsi: 698955
Əmlakın növü
Otaq sayı
10
Sahə
170 m²
Qiymət
185 000 Azn
1088 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabunçu r, Bakıxaov qəs, Muxtar Fətəliyev 150
Ümumi məlumat
Real Müştəri̇ləri̇n Nəzəri̇nə, Çox Təci̇li̇ Satılır ! Bakının mərkəzində, Sabunçu rayonu Baki̇xanov qəsəbəsində Talkuçka bazarının yanı 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşən ümumi sahəsi 341 kv.m olan obyektin 170 kv.m-i satılır. Obyekt avtobus dayanacağına yaxın, işlək yolun kənarında yerləşir. Neftçilər metrosuna yaxin (4-5 dəyqə). Obyekti̇n sənədi Qeyri-yaşayış kupça . Obyekt sahibi tərəfindən satılır. Real Müştəriyə Endirim olacaq !!
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Elşən
Bakı şəhəri

Tarix: 30.07.2024

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 2 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., el veriwli mekanda, sahesi 98 kv.m. ela temirli eksklyuziv dizaynan temin olunmuw obyekt satilir. Senedi-qeyri yawayiw. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir. В Сабунчинском р-не в пос

380 000 Azn
Səbail rayonu , İçəri Şəhər m., 18 otaq

Səbail rayonu , İçəri Şəhər m., 18 otaq

İçəri Şəhərdə nadir tapılan PREMIUM KOMMERSİYA OBYEKTİ! Şəhərin ən prestijli və yüksək dəyərli lokasiyasında — İçəri Şəhər metro çıxışı və Axundov bağının tam yanında, birbaşa əsas yola baxan vitrinli (vitar) 2

10 000 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

PREMİUM KOMMERSİYA OBYEKTİ | SATIŞ Nəsimi rayonu Həsən Əliyev küçəsi və Səməd Vurğun küçəsi yaxınlığı Yeni tikili binanın altı – yüksək biznes axını olan zona _ Ümumi məlumat: • 1-ci mərtəbə: 400 m² • 2-ci