ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 72 m²

Elan nömrəsi: 733011
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
72 m²
Qiymət
172 000 Azn
2388 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabuncu r-n.,Bakixanov ges
Ümumi məlumat
Bakixanov ges., 271 nomreli mektebin yaxinliginda, 9/6 mertebesinde, kiyev layiheli, orta blok, sahesi 72 kv.m., ela temirli, merkezi istilik sistemli 3 otagli menzil satilir. Butun imfrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В пос.Бакиханова, рядом с 271 школой, в 9/6 этаже, киевского проекта, в среднем блоке, площадью 72 кв.м., с отличным ремонтом, с центральной отопительной системой продается 3 комнатная квартира. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aida x (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 1 otaq

Neftciler naxcivanski kuc, 210 sayli mektebe yaxin 5/2-i orta blok 1 otaqli esyali menzil satilir.qaz su, isiq daimidir.istilik sistemi merkezidir.qeydiyyatda hec kes yodur.0fis 1%

108 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli qəs. Seyid Əzim Şirvani küç. Yeni Təmir 3 otaqlı Mənzil satılır. Kiyev Layihədir. 9 Mərtəbənin 6 cı mərtəbəsi. Orta blokda yerləşir. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı 1%. Satışda Digər Mənzillərimiz var.

205 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə 5 mərtəbəli Minsk layihəli binanın 3-cü mərtəbəsində orta blokda yerləşən mənzil əşyaları ilə birlikdə təcili satılır. Mənzil geniş park, yaşıl həyət, supermarketlər, məktəblər,