ev temiri

Sabunçu rayonunda 1 otaqlı Həyət evi Satılır, 40 m²

Elan nömrəsi: 740632
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
40 m²
Qiymət
25 000 Azn
625 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Bilgəh yolu. Əsas yoldan 400 metr məsafədə yerləşən, 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 40 kv/metr olan, 1 otaqli Həyət Evi Satılır. Evin cuzi kosmetik təmirə ehtiyacı var. Kommunal xətləri var və daimidir. Sənəd: Bələdiyyə. Qiymət: 25.000 AZN.
Elan kodu: N-00124
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Namiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Novxanı qəs., 4 otaq

Novxanı Sarı qaya bağları Əsas ana yoldan evə 400 metr məsafə Yeni təmir olub / asfalt küçə 160 kv 4 otaq 3 sanuzel Yay/qış mətbəxi Filterli baseyn İsti döşəmə Qaz, işıq, su Kanalizaciya xətti (Şambo

250 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 4 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 4 otaq

Hövsanda Bura marketə 5 dəqiqə məsafədə 2.2 sotda 4 otaqlı həyət evi satılır. Qaz su işıq kombi var. 75000 azn.

75 000 Azn
Abşeron rayonu , Fatmayı qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Fatmayı qəs., 4 otaq

Şəxsi tikili ! Paket kupçalı ! İpotekaya yararlı ! Tam təmirli ! Fatmayı qəsəbəsində 3sotda 4otağlı həyət evi satılır. Ev şəxsi tikili olduğuna görə tam keyfiyətli matriallardan isdifadə olunub. Full təmirlidir. Qaz su

118 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Zabrat 1, Kərpic zavod – Parniklər ərazisində, sakit məhəllədə yerləşən həyət evi satılır. Obyektli, 2 sot torpaq daxilində, kürsülü, ümumi sahəsi 100 kv.m, 3 otaq. Evin planlaşdırılması rahatdır: geniş zal, 2 yataq