ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 790762
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
70 m²
Qiymət
37 500 Azn
535 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Sabunçu rayonu Məştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsində Tavayligda pajarninin yaxınlığında 1.8 sotun içində 2 otaqli 70 kvadrat metrlik orta təmirli həyət evi.Evin qazi, suyu, işiqi var. Evin sənəti paket Kupcadir (CİXARİŞ).Real aliciya ev yiyəsi endirim edəcək.Ofis haqqi ödənişlidir.
Elya Elianna (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0702571XXXnömrəni göstər

Tarix: 16.05.2026

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Masazır qəsəbəsi, N.Tusi küçəsi, Əsas yola yaxın 2 sotda tikilmiş 2 mərtəbəli 182kv 4 otaqlı həyət evi Ətrafda lazımi bütün ticari obyektlər mövcuddur , əlavə məktəbə baxçaya yaxındır, Evin təhlukəsizlik kameraları

196 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

K471 Super təmirli Şəxsi tikili Biləcəri 91 yolu 3 otaq yola yaxın olan ev təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar sizə catsın əgər sizlərin də

74 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Tabyaliqda 5 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli orta təmirli 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 80 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq

45 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn