ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 56 m²

Elan nömrəsi: 744363
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
56 m²
Qiymət
24 000 Azn
428 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Saray qəsəbəsi Məhəmməd Əsədov küçəsi
Ümumi məlumat
Tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə Saray qəsəbəsində Şərur MTK-ya(Jasminepark)məxsus, tikili sahəsi 56 kvadrat olan təmirsiz mənzil satılır. Mənzil 9 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsindən satılır. Sənəd müqavilədir.( Kupça ödəniş tamamlandıqda təqdim olunur.) İlkin ödəniş 24000 manat. Mənzilin 3 il ödənişi olub. 5-10 il ərzində də ödəniş etmək olar. Aylıq ödəniş 346 manat. Binada yaşayış var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Elan sahibi
Bakı şəhəri

Tarix: 15.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

TAM ISHIQLI MENZIL. ESHYALARIN COXU QALIR. KUPCALI IPATEKAYA YARARLIDIR. TECILI. GOZEL AURALI GOZEL MENZIL SATISHA CIXIB. Şövkət Məmmədova küç ən gözəl həyətlərindən birində yerləşən 17 mərtəbəli prestijli binanın 4-cı

330 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 2 otaq

Tam təmir olunmuş su işiq qaz daimi, vifi, tv, istilik sistemi kombi, Pəncərələr can bolkon, təhlükəsizlik üçün dəmir reşotka qoyulub, ödənişsiz parking, əlavə olaraq binanın həyətində geniş avtomobil saxlamaq üçün

34 300 Azn
Binəqədi rayonu , 1-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 1-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Komfort…! Rahat…! İpotekaya Yararlı…! Kupçalı, tam əşyalı, ipotekaya yararlı yeni tikili mənzil satılır! Komfort MTK-da, 1ci mkr, sol 20 yanvar, sağ memar əcəmi metrosu. 20 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi, qanuni 3