ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 69 m²

Elan nömrəsi: 744994
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
69 m²
Qiymət
19 000 Azn
275 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Saray qəsəbəsi, Məhəmməd Əsədov küçəsi
Ümumi məlumat
Hazır ipoteka! İllik 4%-lə!
Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Saray Petrolla üzbəüz yerləşən Saray MTK yaşayış kompleksində 14 mərtəbəli yeni tikili binanın 9-cu mərtəbəsində sahəsi 69 kv.m. olan 2 otaq studio mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Su, qaz, işıq daimidir. Kombi aparatı, radiatorlar, hamam aksesuarları, sayğaclar (işıq, su, qaz) quraşdırılıb. Mətbəxti koridora keçirib 2 otaq etmək olar. Kupça (çıxarış) var. Qeydiyyata düşmək mümkündür. Mənzilin balkonundan dənizə ponarama açılır. Kompleksin ərazisində iri marketlər şəbəkəsinin filialı, restoran, aptek, özəl bağça və digər ictimai iaşə obyektləri yerləşir. Avtobusla 20 Yanvar metrosuna 25-30 dəqiqəlik məsafədədir. Kompleksin 24 saat polis mühafizəsi, istirahət parkı, yeraltı və yerüstü avtodayanacaqları, ehtiyyat su anbarı var.
İlkin ödəniş: 19000 AZN
Aylıq ödəniş: 492 AZN
Qalıq müddət: 23 il 11 ay
Qalıq nəğd borc: 90700 AZN
Mənzil güzəştli ipoteka ilə alınıb. Qrafikdən kənar ödəniş olunan zaman əsas məbləğdən güzəşt tətbiq olunur. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlamanız xahiş olunur. Real alıcıya cüzi endirim olunacaq.
Vasitəçi şirkətin xidmət haqqı 1000 AZN təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 2 otaq

R.Axundov küçəsi ilə Azadlıq prospektinin kəsişməsi, Nəsimi rayon Polis İdarəsinin yanı, Bazar Store ilə üzbəüz. C.Cabbarlı metro stansiyasına 3-4 dəqiqəlik piyada yol, 18 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində, yeni