ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 81 m²

Elan nömrəsi: 781075
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
81 m²
Qiymət
34 000 Azn
419 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Saray qəsəbəsi, Məhəmməd Əsədov küçəsi
Ümumi məlumat
Hazır ipoteka! Rəsmi gəlir tələb olunur.
Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Məhəmməd Əsədov küçəsində yerləşən Saray MTK-ya məxsus yaşayış kompleksində 14 mərtəbəli yeni tikili binanın 1-ci mərtəbəsində sahəsi 81 kv.m. olan (kupçada 73 kv.m.) qanuni 2 otaqlı mənzil satılır. İşıq, su, qaz daimidir. Bütün sayğaclar quraşdırılıb. İstilik sistemi kombidir. Mənzilin 2 balkonu var. Qismən əşyalı satılır. Elektronika götürüləcək. Nəmi.lik yoxdur. 1ci mərtəbə yerdən 8 daş üstdədir. Çıxarış var, qeydiyyata düşmək mümkündür.
Rəsmi gəliri 550 AZN-dən yuxarı, yaşı 47-dək olan istənilən şəxs bu mənzilə güzəştli ipoteka şərtləri ilə sahib ola bilər.
İlkin ödəniş: 34000 AZN
Aylıq ödəniş: 525 AZN
Qalıq müddət: 22 il 3 ay
İpoteka azalan faizlədir. Əlavə ödənişlər edib aylıq ödəniş məbləğini və ya qalıq müddəti faizləri silərək azaltmaq olar.
Vasitəçi şirkətin xidmət haqqı 1500 AZN təşkil edir. Xidmət haqqına ipoteka müraciətinin göndərilməsi, ipotekanın rəsmiləşdirilməsi və alqı satqı ilə bağlı digər xidmətlər daxildir.
Saxur Əmlak (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0516947XXXnömrəni göstər

Tarix: 12.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu N.Rəfiyev kücəsi VAYT TAVR MTK nın inşa etdiyi 18 mərtəbəli binanın 17 ci mərtəbəsində 70 kv m sahəsi olan qanuni 2 otağlı mənzil satılır. Bina əlverişli ərazidə yerləşir. Xətai metrosuna 7-8 dəqiqəlik