ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Ofis Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 742249
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
60 m²
Qiymət
192 000 Azn
3200 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Sarayevo kucesi
Ümumi məlumat
ƏŞYALI TAM !! Xətai rayonu Sarayevo küçəsi, Bakı kinotiyator arxasında yerləşən 15 mərtəbəli YENİ TİKİLİ binanin 1 ci mərtəbəsində sahəsi 60 kv.m HÜNDÜRLÜK 7 metir olan zal , balaca metbex, sanitar qovsağı, 1 lazer otaqı 1 otaq dirnaq otağıkimi qurasdirılmis Gözəlik salonu satılır.Qaz, su, işıq daimi isitmə sistemi KOMBİ İSTİ POL 2 KONDİSANER.Ətrafinda bağça, məktəb, oba market, ticaret obyektləri və.s var.SƏNƏD MÜQAVİLƏ QEYRİ YAŞAYIŞ.YAXIN VAXDA KUPÇA VERİLƏCƏK. QİYMƏTİ 192000 AZN.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Resad M (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 01.03.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 18 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 18 otaq

PREMIUM KLİNİKA SATILIR. Tam Təchizatlı Müasir Klinika Satılır Şəhərin əlverişli ərazisində yerləşən, yüksək səviyyədə təmir olunmuş və tam təchiz olunmuş klinika satışa təqdim olunur. Ümumi

17 000 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

20 Yanvar metrosuna qalxan yolda, Əcəmi metrosuna yaxin, insanlarin gur gediş dəliş olan hissəsində, yaxinliginda bir neçə iri Marketlər, Banklar, Xəstəxanalar, Tibb Mərkəzləri, Əczaxanalar, Məktəblər, Dil Kurslari,

350 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 3 otaq

Xətai rayonu Cavanşir küçəsində fəaliyyət göstərmiş abyekt satılır. Binanın 1 ci mərtəbəsində yerləşən abyektin mərkəzi istilik sistemi və kombisi var.Hər iki tərəfə artırmaq üçün əlavə imkan və şəraiti var, döşəmə