ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 117 m²

Elan nömrəsi: 748601
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
117 m²
Qiymət
340 000 Azn
2905 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Nardaran qəsəbəsi
Sea Breeze Resort
Ümumi məlumat
* Sea Breeze Resort*
~Polo Residences~
- ƏDV Mövcuddur
____________________________

Ən Bəyənilən Kompleksdə, Dənizə Yaxın Məsafədə Mənzil Sahibi Olmağ Fürsətini Qaçırmayın.

- 2ci Bina
- Mərtəbə 1/6
- Otaq Sayı 2
- Sahə 117.5 kv/m

____________________________

Ünvan : Sabunçu Rayonu, Nardaran Qəsəbəsi, Sea Breeze Resort.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 16.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

İpotekaya yararlı! Şəhərin ən prestijli və elit məntəqələrin birində, premium yaşayış kompleksdə. H.Cavid prospekti, universitetlərin yaxınığı, "Emlər Akademiyası" metro stansiyasına 3 dəqiqəlik piyada

520 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai metrosu – Xocalı prospekti, Xocalı Parkının yanı Premium Yaşayış Kompleksi Premium yaşayış kompleksində təmirsiz 4 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahə: 185 kv.m Mərtəbə: 24/8 Otaq sayı: 4 3 ədəd sürətli

465 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 2 otaq

Kupçalı + İpotekaya Yararlı Mənzil Çox Təcili Dəyərindən Ucuz Qiymətə Satılır. * Bina: "Akkord Kosmos". Mərtəbə: 17/20. Sahə: 55 m². Otaq: 2 otaq ( Düzəlmə). Sənəd: Çıxarış (Kupça). Qaz, su, işıq

189 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 51