ev temiri

Səbail rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 62 m²

Elan nömrəsi: 790400
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
62 m²
Qiymət
179 000 Azn
2887 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi
Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi apartman tipli binada 2/4 də, 62 kvm 2 ot.(1 dən 2 yə düzəlmə) təmirli əşyalı mənzil satılır.Binanın yeraltı parkınqi, həyətində baseyni var.Kupça tezliklə olacaq.Qiyməti 179000 azn ofis 1%
Dombutik (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0555555XXXnömrəni göstər

Tarix: 12.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 2 otaq

R.Axundov küçəsi ilə Azadlıq prospektinin kəsişməsi, Nəsimi rayon Polis İdarəsinin yanı, Bazar Store ilə üzbəüz. C.Cabbarlı metro stansiyasına 3-4 dəqiqəlik piyada yol, 18 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində, yeni

280 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 13cü mərtəbəsində sahəsi 64kv olan 2 otaq studia tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

42 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR!YENİ TİKİLİ!QARAÇUXUR q! Qaraçuxur qəsəbəsi, Etibarlı MTK-da, mənzil satışa çixarılıb. 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəlmiş, ümumi sahəsi 48 kv/m olan, mənzil 12 mərtəbəli binanın 4 cü

137 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Rahatligin mekani Gold mtk esyali temirden sora yasayis olmaib. 3 otaqli radnoy kompleksin en boyuk eyvanli menzili. Elektronikalar germany. Esyalar markadir. Nomreye zenk catmasa wpda yga bilersiniz