ev temiri

Səbail rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 136 m²

Elan nömrəsi: 791406
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
136 m²
Qiymət
488 000 Azn
3588 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Bayıl qəsəbəsi
Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Kristal Tosers
Ümumi məlumat
Hazır ipoteka..!! Premium Bina..!! Bulvar mənzəli..!!
Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Bayraq medyanı yaxınlığında, "Kristal Towers" yaşayış kompleksində 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 9-cu mərtəbəsində , ümumi sahəsi 136 kv.m olan, qanuni 3 otaq (istəyə görə 4 otağa düzələ bilər) mənzil satılır. Podmayakdı. Sənədi çıxarışdı. Mənzərəsi əladı. Mətbəx, qonaq otağı, 2 yataq otağı nəzərdə tutulub. Mətbəx hissədən eyvana çıxış mövcuddur. Kompleksin geniş və səliqəli həyətində uşaqlar üçün oyun meydançası, yaşıllıq zonalar və istirahət əraziləri mövcuddur. Bina 24 saat mühafizə və videokamera nəzarəti altındadı. Yeraltı parkingi var. Ətrafında zəruri iaşə obyektləri var.
Kredit şərtləri: İlkin ödəniş 188000 azn, qalıq borc 300000, 12%-lik ipoteka ilə 10 il aylıq 4300 azn. Nağd alış qiyməti 488000 azn. Xidmət haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın.
Adilə Xanım (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0774441XXXnömrəni göstər

Tarix: 22.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

• Masazır qəsəbəsi, İstiqlaliyyət küçəsi, Yeni Bakı kompleksi • Yeini tikili 9 mərtəbəli bina 2-ci mərtəbə • 70kv 2 otaqlı təmirli mənzil satılır • Kod: N3712 • Kompleksdə qaz su işıq daimidir, lift var. • Mənzil

115 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Hazır İPOTEKA mənzil Vatsap aktivdir Binəqədi rayonu, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosu Cəfər Xəndan küçəsində "West Town"-da yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan,