ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 134 m²

Elan nömrəsi: 785393
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
134 m²
Qiymət
395 000 Azn
2947 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu Kubinka qəsəbəsi 28 May metrosu
Səməd vurqunda
Ümumi məlumat
Səməd vurqunda 16/14. 3-otaqlı təmirli satışa təzə cıxıb DANIŞIQA YERİ var
Ramon
Bakı şəhəri
0556507XXXnömrəni göstər

Tarix: 27.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 2 otaq

Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosunun yaxınlığında, Gənclər Parkı ilə üzbəüz yerləşən prestijli "Olimpus Park" yaşayış kompleksində mənzil satışa təqdim olunur. "Olympus Nobel"

165 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

" Greenville Premium residence " . Kupçalı+Qazlı+Yaşayışlı Binada Təmirli 2 otaqlı mənzil satılır. . Qeyd: Alıb yüksək qiymətə kirayə vermək üçün ideal variantdir. 16 - mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində

180 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 3 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Caspian Plazanın yanı, Nizami m/s yaxındır. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 90 m2 - Mərtəbə: 16/11 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Qanuni 3 otaqdır. Modern üslubda əla

360 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

• Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi • 7 mərtəbəli bina 6-ci mərtəbə • 40 kv 2 otağa düzəlmə yeni təmirli mənzil satılır • Kod: N3704 • Sənəd KUPÇA • Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər

88 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq