ev temiri

Binəqədi rayonunda 12 otaqlı Ofis Satılır, 250 m²

Elan nömrəsi: 743783
Əmlakın növü
Otaq sayı
12
Sahə
250 m²
Qiymət
45 000 Azn
180 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Azadlıq Prospekti metrosu
Suleyman Sani Axundov kucesi
Ümumi məlumat
TECILI..!!

DIQQETLE OXU..Azadliq m/st yaxinliqinda 7-ci mikrorayonda HAZIR BIZNES satilir obyekte vaxtinda 70000 AZN pul qoyulub icinde ne varsa (3 eded kondisionerden basqa) her bir sey saticiya aiddir obyektin 1 boyuk zali 1 kicik zali ve 10 kabineti var butun kabinetlerde PlayStation 3, 4 ve 5 var OBYEKTDE OLANLAR

Tehlukesizlik sistemi (kamera otagi ve butun kameralar)
Playstation 3 - 10 eded
Playstation 4 - 6 eded
Playstation 5 - 2eded
Original jostikler - 100 eded
Coxlu sayda muxtelif oyunlar
Muxtelif olculerde Plazma TV - 12 eded
Beinspor krosna tam sbor sekilde
Kondisioner - 4 eded
Soyuducu - 5 eded
Mikrodalgali soba - 2 eded
Professional fri aparati
Professional toster - 2 eded
Coxlu sayda qelyan aparatlari
Bundan elave her kabinetde ve zalda stol stul ve divanlar divarda olan sekillere qeder hamisi qalir obyektde ve bir cox seyler varki hamisi bu qiymetin icinde deyerinden ucuz satilir
Obyekt hal hazirda islek veziyyetdedir ve heftelik dovriyesi 2200-2400 arasidir ayliq ICARESI 1000 AZN OFIS HAQQI 500 AZN
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 12.03.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

VASITECIYEM XIDMET HAQQI 1%TESKIL EDIR. Bineqedi rayonu Bineqedi sossesinde Zengezur sadliqin yaxinliqinda 6 sot torpaqda obyekt satilir.Tam yol kenarinda , mawinlarin gediwli geliwli yerinde yerlewir.Obyektde qaz, su,