ev temiri

Binəqədi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 749505
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
162 000 Azn
2492 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 7-ci mikrorayon qəsəbəsi Dərnəgül metrosu
Suleyman Sani Axundov küçəsi
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATİLİR!
İPOTEKAYA YARARLI!
7mkr Dərnəgül metrosunun yani. Yeni tikili 17 mərtəbəli binanin 11ci mərtəbəsi. 2 otaqa( düzəlmə) peredelka. Əla remontlu. Binanin qabaginda uşaq ploşadkasi. Yer alti qaraj. 2 ədəd sigma lifti. Binanin yerləşdiyi yer yüksek infrastruktora malikdir, komfort yaşamaq üçün her bir şəraiti var.
SƏNƏD - ÇİXARİŞ ( KUPÇA )
QAZ. SU. İŞİQ DAİMİDİR
Ofis haqqi 1%
Biz istənilən növ daşınmaz əmlakınızın alqı-satqısı və icarəsi məsələlərində peşəkar yardım göstərməyə hazırıq!
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Ruslan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 23.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Şəhərin MƏRKƏZİ və PRESTİJ ƏRAZİSİNDƏ ! QAZLI, KUPÇALI MƏNZİL ! Şəhərin prestijli yerində - Hüseyn Cavid Prospektində, Elmlər Akademiyası metro stansiyasına və H.Cavid parkına 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən yaşayış

287 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Şəhərin ekoloji cəhətdən təmiz, elit rayonlarından birində, Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsi, 3-cü yaşayış massivində, 329 nömrəli məktəbin yanında, TAM YAŞAYIŞLI, QAZLI, KUPÇALI, ELİT YENİ TİKİLİDƏ, 1 otaqdan 2 otağa

130 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal Rayonu Yeni Yasamal Qesebesinde Esed Ehmedov Kucesinde 77 nomreli avtobus xettinin sonuncu deynacaginda yeni Insa Olunmus hundur mertebeli binanin 9 cu mertebesinde umumi sahesi 50 kv olan 2 otaga duzelme tam