ev temiri

Sumqayıt şəhərində 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 45 m²

Elan nömrəsi: 671016
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
45 m²
Qiymət
23 000 Azn
511 Azn/m²
Ünvan:
Sumqayıt şəhəri
Sumqayıt şəhəri, Baxça Şəhər Yaşayiş Kompleksi
Ümumi məlumat
AYLIQ 297 AZN!! •RƏSMİ GƏLİR və ya VÖEN TƏLƏB OLUNUR!! SUMQAYITDA, Bağça Şəhər Yaşayış Kompleksində 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb.
• Mənzil 7 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir.
• Ümumi sahəsi 45m² olan 2otaqlı mənzil-dir.
• Ev 4%-li Kirayə Öhdəliyin Ötürülməsi ilə alınan mənzillər kateqoriyasındadır.
• 25 illik götürülüb, 4il 8ayı ödənilib.
• İLKİN ÖDƏNİŞ –23.000 AZN .
• Ayda – 297 AZN
• QALIQ MÜDDƏTİ – 20 İl 4ay .
• XİDMƏT HAQQI – 1000 AZN.

Kirayə öhdəlikli mənzillər, Kirayə mənzillər, 4%li mənzillər, hazır ipotekalı mənzilliniz, ipoteka, daxili kreditlə evlər, kreditlə evlər, kirayə evlər
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Quliyev (Bütün Elanları)
Sumqayıt şəhəri

Tarix: 11.04.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt 10cu mikrarayon 15-13 mərtəbəsi lkin ödəniş 57000 manat.Hal hazırda krediti 9 il 10 ay qalıb.aylıgı:450 manatdır.Bu günkü gün baglansa əgər 36000 manatla baglanır.Kupçasıda var. Sumqayıt şəhər 10 cu mkr

57 000 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Hazır İPOTEKA mənzil Vatsap aktivdir - Rəsmi gəlir və aktiv VÖENİ olan vətəndaşların nəzərinə. Sumqayıt girişi "BağçaŞəhər"-də yerləşən yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 52

30 000 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

ÖTÜRMƏ AKTİVDİR! 869 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Sumqayıt Bulvarında, Bəyaz Residencedə QANUNİ 2 OTAQ mənzil çıxarılır. 14 mərtəbəli binanın 5-cı mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 95kv/m-dir.