ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 68 m²

Elan nömrəsi: 674330
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
68 m²
Qiymət
19 000 Azn
279 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Suraxanı rayon Hövsan q
Ümumi məlumat
"Villa Construction" MMC. Suraxanı rayon Hövsan qəsəbəsində həyət və bağ evlərinin təmir və tikinti işlərini həyata keçirir. Təmir ve tikinti işləri nəğd və ya hissəli ödənişlədə mümkündür. Tikinti işləri "Dövlət Tikinti Normaları" əsasında "layihələndirildikdən" sonra həyata keçirilir. Tikinti işləri yalnız Tikinti təyinatlı. "Fərdi yaşayış" evlərinin tikintisi üçün təyin olunmuş torpaq sahələrində həyata keçirilir. Elanda gördüyünüz layihə 2 otaqlı fərdi yaşayış tikintisi üçün nəzzərdə tutulub. 1 qonaq otağı, 1 yataq otağı, mətbəx və sanitar qovşaqdan ibarətdir. Evin ümümi sahəsi 68 kv.m-dir. Torpaq sahəsi 1.5sot (150kv.m) nəzərdə tutulub. Sifarişlə tikiləcək bu evin ümumi nəğd qiyməti.53.000 AZN təşkil edir. Hissəli ödənişlədə mümkündür. Bunun üçün ilkin ödəniş 19.000 AZN ödəniş edərək, qalan məbləği hissəli şəkildə ödəyə bilərsiniz. Evin təhvil verilmə müddəti 4-7 ay ərzində mümkündür. Daha ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sema (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 27.07.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 4 otaq

Torpağın çıxarışı var.4 otaq , ev yarı tikilidi.giymetde endirim olunacaq.

53 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 4 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 4 otaq

Təcili satılır. 1.5 sot Ev geniş, rahat və sakit məhlədə yerləşir. Marketlərə, əsas yola və marşurut dayanacağına çox yaxın yerləşir. Real alıcı ilə razılaşmaq olacaq.