ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 75 m²

Elan nömrəsi: 689812
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
75 m²
Qiymət
22 000 Azn
293 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Suraxanı rayon Hövsan q
Ümumi məlumat
5 m2105 sot1 mərtəbəliKupça (Çıxarış)
Elanda gördüyünüz layihə 3 otaqlı fərdi yaşayış tikintisi üçün nəzərdə tutulub. 1 qonaq otağı, 2 yataq otağı, mətbəx və sanitar qovşaqdan ibarətdir. Evin ümümi sahəsi 75 kv.m-dir. Torpaq sahəsi 1.5sot (150kv.m) nəzərdə tutulub. Sifarişlə tikiləcək bu evin ümumi nəğd qiyməti. 60.500 AZN təşkil edir. Hissəli ödənişlədə mümkündür. Bunun üçün ilkin ödəniş 22.000 AZN ödəniş edərək, qalan məbləği hissəli şəkildə ödəyə bilərsiniz. Evin təhvil verilmə müddəti 4-7 ay ərzində mümkündür. Daha ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sema (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 27.07.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 3 otaq

Buzovnada Xurustalnidə , Aeroport Bilgəh Trasının 150 Metrlik Məsəfəsində , Siena ViLLAYLA Qonşu Təcill ! 2 Sotun İçində 3 Otaqlı Təmirli Ev Satılır Qaz , Su, İşıq Daimidir Sənəd Ordedir. Birbaşa Kupçaya Gedən

63 700 Azn
Sabunçu rayonu , Ramana qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Ramana qəs., 3 otaq

salam ramanı savxozda, , 3sotun ıcınde yarı tıkılmıs ev 8das kursulu ve heyetınde muveggetı yasamag ucun evı var qaz , su, ısıg, daımıdır asfaltdan ve avtobus dayanacgına 150-200metr mesafede sened cıxarıs elage nomresı

28 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Zabrat Qəsəbəsi 307 Saylı Orta məktəbdən 250 m Ara məsəfəsində 2 Sot Torpaq sahəsinin icində tikilimiş ümumi sahəsi 80 kv m ibarət 3 Otaqlı HəyətEvi Satılır.Qiymətin 1 Ofis Haqqıdır.Təmirdən sonar yaşayış olmayıb.