ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 148 m²

Elan nömrəsi: 680457
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
148 m²
Qiymət
292 000 Azn
1972 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi
Tbilisi Prospekti, Grand Hayat
Ümumi məlumat
VIP Blok + Kupçalı + Qanuni 3 Otaqlı Mənzil!!

Grand Hayat Yaşayış Kompleksində Kupçalı + İpotekaya Yararlı Qanuni 3 Otaqlı Mənzil Təcili Olaraq Satılır !

Mərtəbə : 25/27!

Sahə : 148 kv!

Otag : 3(Qanuni) + Mətbəx + 2 Sanuzel!

Sənəd : Çıxarış ( Kupça ) - İpotekaya Yararlı!

Address: Yasamal rayonu, Tbilisi Prospekti, Çıraq Plaza, İST Petrol, Şəfayət Mehdiyev, Grand Hayat Yaşayış Kompleksi
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Shahin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 15.05.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

4%-li İPOTEKA. Dərnəgül metrosunun çıxışı- West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 61 kvm olan 2 otaq studiya mənzil satılır. Bina bütün infrastrukturlara yaxın

70 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

" Greenville Premium residence " . Kupçalı+Qazlı+Yaşayışlı Binada Təmirli 2 otaqlı mənzil satılır. . Qeyd: Alıb yüksək qiymətə kirayə vermək üçün ideal variantdir. 16 - mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində

180 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3 otaq

Bakının ən prestijli və keyfiyyətli yaşayış komplekslərindən biri olan "ALTES PARK"-da premium mənzil satışa təklif olunur! ​Mənzil Cəlil Məmmədquluzadə küçəsində, Azərbaycan Tibb Universitetinin tam