ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 728759
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
110 m²
Qiymət
305 000 Azn
2772 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Gənclik metrosu
Təbriz küçəsi
Ümumi məlumat
Təcili satışda 28 May metrosuna yaxın Dəniz mənzərəli !!

ətrafında Şuşa restorani, 177 saylı məktəb yerləşir.
Kupça var. İpotekaya yararlı.
16/11
110 kvm
qanuni 3 otaq əla təmirli
Mənzilin bütün otaqların və mətbəxin girişi ayrıdır , pəncərəsi və eyvanı var.
3 balkonu var, dəniz mənzərəlidir
Bahalı mətbəx mebeli var.
Binanın həyəti və yerlaıt qarajı var.
Kombi sistemi, isti pol və s. 2 böyük sürətli lift, yeraltı qarajı və s. var. Mənzil skvoznoydur.
Bina kupçalıdır.

Şirkət haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 13.12.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Neftçilər və Xalqlar Dostluğu metrolarına piyada məsafədə, Ramal Ticarət Mərkəzi ilə üzbəüz Vasmoy parkının yanında, yeni tikili binada qanuni 2 otaqlı mənzil təcili satılır. Mənzildə işıq, qaz, su daimidir. Mənzil

137 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Bina evi menzil / Yeni tikili 3 otaq75 m214 / 5 Mərtəbə Kupça var ? YENİ YASAMALDA ƏLA TƏKLİF – 3 OTAĞA DÜZƏLMƏ MƏNZİL! ? Yeni Yasamal qəsəbəsi, Mənzil baxır 286 nömrəli məktəbə önü acıqdı sağındada baxca var ,

165 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

ƏIA FÜRSƏT!47000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2