ev temiri

Nərimanov rayonunda 4 otaqlı Köhnə tikili Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 748511
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
110 m²
Qiymət
270 000 Azn
2454 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Təbriz küçəsi
Ümumi məlumat
Təcili satılır Mərkəzin yaninda !!

Leninqrad, lift təzə, kombi və mərkəzi isitilik, orta mənzil, skvaznoy və əşyalı.
Kupça var. İpotekaya yararlı.
Nərimanov ray., Dillər universitetinə yanında.
9/8
110 kvm
4 otaq (2 sanuzel və balkon, 3 yataq və 1 zal, 1mətbəx var)

Şirkətin xidmət haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.04.2025

servis.az

Köhnə tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Gənclər parkına yaxın Ceyhun Həsənov küçəsində yerləşən Leninqrad lahiyəli 5 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 85 kv.m olan qanuni 3 otaqlı təmirli

177 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 3 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil satışdadır. Xətai rayonu, Fəridə şadlıq sarayının yaxınlığında QANUNİ 3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDADIR! Leninqrad proyekti, orta blok-dur. Ümumi sahəsi 80

157 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

Şəhərin ən elit yerlərindən biri olan Elmlər Akademiyasının yaxınlığı, Dövlət Statistika Komitəsinin arxası, xruşovka layihəli 35 kv.m, 4/5, 1 otaqlı mənzil əşyalarıyla birlikdə satılır. Mərkəzi park və İzmir parklarına

126 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

KUPÇALI! İPOTEKAYA YARARLI! Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi AB massivində 9 mərtəbəli köhnə tikilinin 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 55 m² olan, təmirli, 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil tam kupçalıdır, ipotekaya