ev temiri

Digər rayon şəhərində 8 otaqlı Həyət evi / Villa Satılır, 288 m²

Elan nömrəsi: 785126
Əmlakın növü
Otaq sayı
8
Sahə
288 m²
Qiymət
80 000 Azn
277 Azn/m²
Ünvan:
Digər rayon şəhəri
Terter rayonu.Elman Seferov kucesi
Ümumi məlumat
TƏRTƏR rayonunun mərkəzində -- 8 sotda 2 Mərtəbə Həyət Evi satılır. Yuxarı mərtəbəsi 4 otaq, mətbəx, dəhliz, sanitar qovşaq və eyvandan ibarətdir. Aşağı mərtəbəsi isə 2 zaldan ibarətdir.
Sahibindən satılır, vasitəçilik deyil.
Qiymət :
Ünvan : Tərtər rayonu , Elman Səfərov küçəsi, 5 mərtəbəyə döngəylə üzbəüz küçə. ( Nicat körpüsünə yaxın )
Emlak Sahibi (Bütün Elanları)
Digər rayon şəhəri
0514125XXXnömrəni göstər

Tarix: 25.03.2026

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Digər rayon ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq

Digər rayon ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq

Satılır Goranboy Rayonunun Qızılhacılı qəsəbəsində 18.0 sot ərazisində hər bir şəraiti olan tam qaydasında olan sənədli ev satılır.

68 000 Azn
Digər rayon ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq

Digər rayon ş., Həyət evi / Villa , 6 otaq

Təcili satilir.ev asfalt yola ve kendin merkezine yaxindir.hasari darvazasi var.mehlesi duzdur.meyve agaclari var.moruq kollari var.ev orta temirlidir.butun komunallari var.asagi mertebede padvalin birindede yasayis var

30 000 Azn