ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 85 m²

Elan nömrəsi: 689649
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
85 m²
Qiymət
260 000 Azn
3058 Azn/m²
"Marin Group" London Evleri – layihesi.
3 otaqll TƏZƏ TƏMİRLİ olunmuş mənzil satilir.
12/4-cü mərtəbəsində,
ümümi sahəsi 85 kv m. Qaz, kombi.
Mənzil keyfiyyətli səviyyədə təmir olunub,
TƏMİRDƏN SONRA YAŞAYİŞ OLMAYİB.
3 kondisioner(hər otaqda kondisioner quraşdırılıb).
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tərlan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 20.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu 9 cu mikrorayon Mir Cəlal küç.9/18 də, 146 kvm 3 ot təmirli tam əşyalı kupçalı mənzil satılır.Binada 7/24 mühafizə xidməti var.Binanın qarşısı tam açıqdır, mənzərəsi var.Qiyməti 348000 azn ofis 1%

348 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu Yeni Yasamal Qesebesinde Esed Ehmedov kucesinde Albali usaq baxcasinin yaxinliginda yeni insa olunmus binanin 4 cu mertebesinde umumi sahesi 98 kv olan qanuni 2 otaqli menzil satilir menzilin senedi

199 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

KUPCALI.Masazirda Qurtuluw 93 yawayiw kompleksinde 9 mertebeli binanin 8ci mertebesinde sahesi 92kv olan 3 otaqli ela temirli menzil satilir.istilik sistemi merkezidir, su fasilesizdir.kompleksde yawayiw ucun zeruri