ev temiri

Xətai rayonunda 6 otaqlı Həyət evi Satılır, 103 m²

Elan nömrəsi: 654330
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
103 m²
Qiymət
110 000 Azn
1067 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Ağ Şəhər qəsəbəsi Xətai metrosu
Ude nzs qesebesi
Ümumi məlumat
Upde qesebesi merkezi yolda 10-15metr aralıqda ucuzluq ticarət mərkəzi araz marketin yaninda 58 saylı məktəbdən 20-25metr aralıqda 103 kv sənədsiz qeydiyat yolu ilə..səndə cixarmaq köməklik görsədərəm ..maddi imkanım catmadıqına görə sənəd cıxarmamışam..agentlik şirkəti narahat eləməsin qəti..qiyməti cüzi razılaşmaq olar..
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Huseyn
Bakı şəhəri

Tarix: 12.02.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Ğənclikdə Ata Türk prospektinə yaxın ərazidə metroya 7, 9 dəqiqəlik məsafədə 1.3 sotda tikilmiş 3 otaqlı həyət evi satılır.Maşın yerləşən həyəti, su işıq qaz internet xətləri var.Ərazidə ofis , depo , tədris mərkəzi ,

230 000 Azn
Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 6 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 6 otaq

Shuvalan qesebesi, BRAVO yaxinligi, Guney Azerbaycan kucesi, 7 sotun icinde 2 mertebeli, umumi sahesi 300 kv m olan shexsi mulk satilir. Yaxshi temir, 6 otaq, 2 metbex, qurashdirilmish metbex mebeli, qaz, su, ishiq

270 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa_Albalı qəsəbəsində 5 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 90 kv/m olan 3 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır, komunalları var.

45 000 Azn
Xəzər rayonu , 5 otaq

Xəzər rayonu , 5 otaq

Binə qəsəbəsində 160 yolundan 200 m məsəafədə həyət evi satılır. Ev 2 mərtəbədən ibarətdir və sahəsi 180 kv.mdır. Ev əşyasız şəkildə satılır. Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd Bələdiyyədir. Qiymət 78000 Azn. Ətraflı məlumat