ev temiri

Nərimanov rayonunda 1 otaqlı Obyekt Satılır, 1375 m²

Elan nömrəsi: 744826
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
1375 m²
Qiymət
750 000 Azn
545 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Ulduz metrosu
Ulduz m yanı
Ümumi məlumat
Kama

Özəl Mülkiyyət Sənədlə !!

Nərimanov r., Ulduz metrostansiyasın yaxınlığında, ayrıca girişlə Qeyri-yaşayış sahəsi satılır. Ümumi sahəsi 1375 kv/m. Təmirlidir. Hündür tavanlar. Yerləşmə yeri İdealdır. Tikili Özəl Mülkiyyıt, Torpaq daimi istifadə sənədlə. Hal-hazırda içində arendatoru var-Daimi İşlək Obyektdir. 4500 Azn icarə haqqı təşkil edir. Birçox kommersiya daşınmaz əmlakına yararlıdır. Xidmət haqqı 1% təşkil edir.

750.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Kama (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 18.03.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 1 otaq

20 Yanvar metrosuna qalxan yolda, 3 cü mikrorayon dairəsi ilə üz-bəüz 10 mərtəbəli binanin altinda yol kənarinda, insanlarin gediş gəliş olan hissəsində, yarim zirzəmi satilir, obyekt hal hazirda Fitnes idman zali kimi

350 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 1 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov qəs., 1 otaq

Hazir biznes olaraq satilir. Gune 17kq toyuq ve 3 kq et satilir. 50den cox durum kabab baliq ekmek satiriq. Duz metronun cixisinda yerləsir. Bu isin icinde olanlar bilir ki sezonda bele obyekt satilmir. Gunun istenilen

25 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 4 otaq

Mən İ. Qutqaşenli küçəsi, 507/511-ci məhəllədə yerləşən elit "ALTES PLAZA" kompleksində obyekt satıram. Bu rahat qirişi və yaxşi trafikli olan müasir, perspektivli və inkişaf edən ərazidir. Obyektin ümumi