ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 92 m²

Elan nömrəsi: 769453
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
92 m²
Qiymət
336 000 Azn
3652 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Xaliq Abbasov kuc.77
Ümumi məlumat
Nerimanov M.City Garden Nerimanov Mtkda 3 otaq 17/12 sahesi 92 kv.m.olan temirli menzil satilir.Menzil tam 3 otaqdir.Menzilden Seherin gozel Panaramasi goesnir.Binanin boyuk heyeti var.Masin saxlamaq ucun Parkingi var.Butun infrastrukturlar yaxinliqda yerlesir.Menzilin Senedi Cixarisdir.Menzilin Qiymeti 336000 manat.
Aydin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0775100XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 2 otaq

R.Axundov küçəsi ilə Azadlıq prospektinin kəsişməsi, Nəsimi rayon Polis İdarəsinin yanı, Bazar Store ilə üzbəüz. C.Cabbarlı metro stansiyasına 3-4 dəqiqəlik piyada yol, 18 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində, yeni

280 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR! 52.000 MANAT İLKİN ÖDƏNİŞ! Rəsmi gəlir və ya VÖEN! Dərnəgül, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış Kompleksində QANUNİ 2 otaq mənzil satılır. Ümumi sahəsi 77 kv/m-dir. 14 mərtəbəli binanın 2-ci

52 000 Azn
Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , 20 Yanvar m., 2 otaq

Yasamal rayon, SEHERE IDEAL PANORAMA, "Main" Yaşayış kompleksində 2 otaqlı, 105 kv, 22-nin 15-i, əla təmirli mənzil. Təmir zamanı yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib. Mənzildə çox az yaşayış

250 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 2 otaq