ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 694750
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
60 m²
Qiymət
130 000 Azn
2166 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli qəsəbəsi Əhmədli metrosu
Xətai r., Nəsirəddin Tusi küçəsi
Ümumi məlumat
DÖVLƏT İPOTEKASINA YARARLI !! Bakı ş., Xətai r., Əhmədli qəs., N.Tusi küçəsi., Əhmədli və Həzi Aslanov m/s yaxınlığında, Ukrayna və Neapol dairələrinə yaxın, 6 Saylı Asan Xidmətin və Heydər parkının yanında, "ABAD" məhlədə, Köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində, "LENİNQRAD" layihəli, QANUNİ 2 otaqlı , qazı, suyu, işığıdaimi, sənədi ÇIXARIŞ (KUPÇA) olan mənzil satılır. Mənzilin təmiri əla səviyyədədir, istilik sistemi kombidir. Qaz, su və işıq daimidir. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Bina çox əlverişli və rahat yerdə yerləşir, binanın qarşısından 62 və 104 nömrəli avtobuslar, biraz aralıda isə bir çox avtobuslar şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə hərəkət edir. Metroya piyada 12-15 dəq ayaq məsafəsindədir. Bütün infrastrukturlar binanın yaxınlığındadır. Əlavə məlumat və mənzilə yerində baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkət komissiyası 1 % təşkil edir .
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 11.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

QANUNİ 2 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! - Yeni Yasamal qəs., Əsəd Əhmədov küçəsi, Albalı uşaq bağçası və 77-nin son dayanacağının yaxınlığı - 2 otaq

177 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan, Elmlər metrosuna, Hüseyn Cavid və Mərkəzi parka piyada 2-3 dəqiqəlik məsafədə, Xalq bankın yanı, möhtəşəm dəniz mənzərəli, ipotekaya yararlı, təmirsiz sahəsi içdən-içə hesablanmış 210 kv