ev temiri

Xətai rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 745469
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
70 m²
Qiymət
57 000 Azn
814 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Əhmədli metrosu
Xətai rayonu, Telnov küçəsi
Ümumi məlumat
Xətai rayonu, Telnov küçəsi, Diaqnoz Tibb Mərkəzinin yaxınlığında yerləşən 9 mərtəbəli köhnə tikili binanın 2-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 70kv/m olan 3 otaqlı ( 2-dən 3-ə düzəlmə ) tam təmirli mənzil satılır.Binada qaz, su, işıq daimidir. Mənzil çox ideal şəkildə təmir olunub və şəxsi yaşayış üçün təmir olunduğundan çox keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. Yerləşmə yerinə görə çox ideal yerdə yerləşir və ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Əhmədli metrostansiyasına 15 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Mənzilin sənədi ÇIXARIŞDIR ( KUPÇA ). Mənzili həm nağd şəkildə , həm də kredit şərtləri ilə almaq mümkündür.

Mənzil hal-hazırda dövlət ipotekasındadır:
İLKİN ÖDƏNİŞ –57 000AZN
AYLIQ –600 AZN
FAİZ DƏRƏCƏSİ: 7%
Qalıq Borc : 83 000 AZN
QALIQ MÜDDƏT: 23İL 6 AY

Mənzilin nağd qiyməti: 137 000 AZN

Şirkətin xidmət haqqı mənzilin nağd satış dəyərinin 1%-i təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 09.05.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 77

47 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! YENİ TİKİLİ!YENİ YASAMAL! Yeni Yasamalın ən prestijli yaşayış komplekslərindən birində – SOCAR binasında, yeni təmirdən çıxmış, 1 otaqdan 2 otağa düzəldilmiş mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 70