ev temiri

Xəzər rayonunda 4 otaqlı Villa Satılır, 146 m²

Elan nömrəsi: 619248
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
146 m²
Qiymət
170 000 Azn
1164 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Şüvəlan qəsəbəsi
Xezer r-n..Suvelan ges
Ümumi məlumat
Xezer r-n., Suvelan ges., Azal Arenanin yani 3 sotun ustunde, sahesi 146 kv.m. 4 otagli ve 2 s/g bag evi satilir.Heyeti geniw, yawil gazonlarla ve dekorativ agaclarla temin olunub. Senedi-Cixarisdi. Gazi, suyu, iwigi daimi. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi algi-satgi zamani 1 % tewkil edir.
В Хезерском р-не, в пос.Шувеляны рядом с Азал Ареной, по 3 сотках, продается дачный дом, площадью 146 кв.м., состоящий из 4 комнат холла и 2 с/у. Весь двор выложен таметом, разбиты зеленые газоны, посажены декоративные деревья. Документы-Купчая.Газ, свет, вода постоянно.Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные при купле-продаже составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Adelya (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 29.03.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu. Zabrat qəsəbəsində 2.7 sot torpaq sahəsində, qoşa daşla tikilmiş 3 otaqli həyət evi satilir. 8 daş kürsüdə inşa olub. Ümumi sahəsi 100 kv. Evdə təmir işləri gedir, tam təmir olunub təhvil veriləçək. Evin

100 000 Azn
Suraxanı rayonu , Əmircan qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Əmircan qəs., 3 otaq

2sot200 de tikilib ev 8daş kürsünün üstündedir, qaz, su, işıq, sayğacları mövcuddur

145 000 Azn
Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 5 otaq

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 5 otaq

TAM EWYALARI ILE! Mərdəkan 8 sot torpaq sahəsində villa satılır. Məlumat: Həyətin sahəsi -8 sot Evin sahəsi - 220 m² 4 Yataq otaqı ■ Geniş zal Mətbəx Qarderob Sanitar qovşaq - 4+1 Həyətində Filterli Hovuz,