ev temiri

Xəzər rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 142 m²

Elan nömrəsi: 744836
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
142 m²
Qiymət
135 000 Azn
950 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Buzovna qəsəbəsi
Xezer rayonu,Buzovna
Ümumi məlumat
Masdagadan buzovnaya geden maqistral yolun ustunde gozel havasi olan 2.5 icinde 8 das uste tikilmis 4 otaqli heyet evi tecili satilir.Kirov dairesinde.Duz merkezde.Maqistral yoldan 30 metir iceride. Her yer asvaltdir. Qaz isiq su. Daimi. Kombi. Kamera sistemi. Heyetde oturmaq ucun seliqeli betonla tikilmis ve taxta ile apsifka olmus bisetkasi var. Qapidan cixan kimi astanofkadir. M8 131 107 MARSURUT. Heyetde agaclar var. Evdede heyetdede isti soyuq su var. 3 tonluq ceni var. Bir sozle gir yasa. Ne lazimdirsa yuksek seviyededir. Senet var.Real insanlar narahat etsin.50 metr yaxinliqinda mekteb var.Tikinti materiali, doner evi , marketler, bir sozle ehtiyac olan bütün iaşə obyektləri mövcuddur.
Qiymet: 135.000
Xidmet haqqı :1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 18.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Paket kupça əşyalı kommunal hər 1seraitli internet vifiyli, maraqlanan nömrənin özüne zəng etsin

58 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayon Maştağa_Buzovna yolunda, əsas yoldan 350-400 metr məsafədə 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 70 kv/m olan 3 otaq mətbəx və sanuzeldən ibarət olan həyət evi satılır. Sənəd :

24 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu. Zabrat qəsəbəsində 2.7 sot torpaq sahəsində, qoşa daşla tikilmiş 3 otaqli həyət evi satilir. 8 daş kürsüdə inşa olub. Ümumi sahəsi 100 kv. Evdə təmir işləri gedir, tam təmir olunub təhvil veriləçək. Evin