ev temiri

Xətai rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 72 m²

Elan nömrəsi: 707725
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
72 m²
Qiymət
185 000 Azn
2569 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xətai rayonu Həzi Aslanov metrosu
Xudu Məmmədov küçəsi
Ümumi məlumat
T Ə C İ L İ S A T I L I R !!
Həzi Aslanov Metrosu.Xudu Məmmədov küçəsi.
Yeni tikili binada;
- 11/17 mərtəbə;
- 2 otaq;
- sahəsi: 72 kvm;
- tam təmirli;
- əşyalı;
Yaşayış üçün hər bir şərait yaradılmışdır.
Bütün texniki mebel və avadanlıqlarla təmin olunmuşdur(paltaryuyan, soyuducu, TV və s.).
Əlavə məlumat üçün 7/24 əlaqə saxlıya bilərsiz.
Satış üçün xidmət haqqı 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 09.09.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli Metro Premium Binada 3 otağa düzəlmə Lüks Təmirli Mənzil Əşyalarla birlikdə satılır. Sənəd= Kupça. 14 Mərtəbənin 12 ci mərtəbəsi. Sahə= 106 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Binada Yeraltı Parking həmçinin 2

325 000 Azn
Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu Elmlər akademiyası metrosunun yanı Zahid Xəlilov küçəsi Elite City də 53 nömrəli məktəblə üzbəüz 2 ot.68 kvm.6/17 da. təmirli əşyalı kupçalı mənzil təcili satılır.Qiyməti 317000 azn ofis 1%

317 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

QAZ+KUPÇA VAR İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİLDİ! Nərimanov rayonu, Ayna Sultanova heykəli Ziya Bünyadov Prospektində tam yaşayışlı yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil satılır. Mərtəbə: 17/17. Ümumi sahəsi: 214 kv.m Super

363 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3 otaq

ŞOK ŞOK ŞOK - QİYMƏT ENDİRİLDİ. DİM, Tibb Universiteti va Avrasiya Klinikasının yanında yerləşən "Elegant (yaxud RUR) Residence"-a aid London evlərində, 10 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində, 118 kv/m 3