ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 60 m²

Elan nömrəsi: 785001
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
60 m²
Qiymət
172 000 Azn
2866 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Yasamal rayonu, A.Şərifzadə küçəsi
Ümumi məlumat
* İnşaatçılar metrosuna yaxın mənzil Satılır *
* Zəng edin, baxış üçün razılaşaq *
* Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır *
* Binanın tipi : köhnə tikili (Xruşovka)
* Otaq Sayı : 3 otaqlı
* Mərtəbə : 5\5
* Sahə : 60m²
* Sənəd : Çıxarış (Kupça)
* Təmir : Orta təmirli
* Ünvan : Yasamal rayonu, A.Şərifzadə küçəsi
* Qiymət : 172.000 AZN
* Qeyd : Mənzildə qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi-mərkəzi i\s.. Mənzil, yelçəkən, isti, günəşli, işıqlı, sakit mənzildir. Bina, "İnşaatçılar" metrosuna piyada 10 dəqlik yoldur. İnfrastruktur cəhətdən isə çox əlverişli yerdədir və ətrafında bütün iaşə obyektləri mövcuddur. (Məktəb, baxça, marketlər, kafe və restoranlar, elektronika dükanları, geyim mağazaları, supermarketlər və s.)

* Ofis haqqı – 1% təşkil edir.
Murad bəy (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0559393XXXnömrəni göstər

Tarix: 23.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayon. Premium binada Dəniz Mənzərəli 3 otağa düzəlmə Mənzil Mebel və Məişət Avadanlıqlar birgə satılır. 20 Mərtəbənin 7 ci mərtəbəsi. Sahə= 97 kv. İstilik sistemi= Kombidir. İsti döşəmə təchiz olunub. Binada 3

245 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 3 otaq

Qaracuxur qes., Mecidin yaxinliginda, E.Mexbaliyev kuc., 14/14 mertebesinde, (mansard) sahesi 77 kv.m., yaxsi temirli, istilik sistemi kombi 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi-Cixariw. Butun infrastruktur