ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 74 m²

Elan nömrəsi: 749706
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
74 m²
Qiymət
169 500 Azn
2290 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Yasamal rayonu Yeni yasamal qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Yasamal rayonu Yeni yasamal qəsəbəsi ən keyfiyyətli bina sayılan Kapital qrupda (Azinko) mənzil satılır.Mənzil 1 otaqdan 2 otağa düzəlib, 74 kvm sahəli 18 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində yerləşir. Qapalı həyəti, yer altl qarajı var.Mənzil məktəbə və dənizə panaramalıdı.Qarşısında bina olmayacaq.Bloklarda 2 hunday liftlər, hərgun təmizlik, muhafizə , məktəb, usaq bagcası var.(aıbalı usaq bağçası)Mənzil əşyalı satılır.Tək kondsaner götürülecək.Mənzil orta mərtəbədə yerləşir.Sənədi ÇIXARIŞ(KUPÇA)Binanın yanlndan şəhərə, metroya, Binə Sədərək ticarət mərkəzin, avtobuslar gedir.Mənzil İPOTEKAYA yararlıdır. Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Mehman (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 24.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu , 2 otaq

İnşaatçılar metrosundan cəmi 1 dəqiqəlik məsafədə, ATS ilə üzbəüz yerləşən premium yaşayış kompleksi Mənzil şəxsi istifadə üçün təmir olunub, tam səliqəli və baxımlıdır. Çıxarış (kupça) mövcuddur. Rahat və

230 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

kupçalı, yaxşı təmirli, hər cür şəraitli, əla infrastrukturlu, metroya çox yaxın, qismən əşyalı, ipotekaya yaralı

175 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq

Xətai metrosu – Xocalı prospekti, Xocalı Parkının yanı Premium Yaşayış Kompleksi Premium yaşayış kompleksində təmirsiz 4 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahə: 185 kv.m Mərtəbə: 24/8 Otaq sayı: 4 3 ədəd sürətli