ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 56 m²

Elan nömrəsi: 785088
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
56 m²
Qiymət
199 200 Azn
3557 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi
Yasamal rayonu., Asan xidmətin arxası
Ümumi məlumat
HAZIR DAXİLİ İPOTEKA.. TAM ƏŞYALI.. TƏCİLİ SATILIR..!!
Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxası, Kristal Abşeron yaşayış kompleksinin inşa etdiyi Park Yasamal layihəsi, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 56 kv.m olan, 3 otaqlı Studio tipli, Hazır Daxili İpotekada, Tam Əşyalı mənzil satılır. Mənzildə olan Vitraj pəncərələr mənzilə geniş işıq təqdim edir. Kommunal şərait tam təmin olunub – Qaz, Su və İşıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzilin Sənədi Müqavilədir 3 aya Çıxarış ( Kupça) veriləcək, Binanın Çıxarışı mövcuddur. İlkin ödəniş 59800 AZN, bu günə qalan qalıq borc 139400 AZN, 5 il 3030 AZN, 10 il 1920 AZN, 15 il 1673 AZN, 20 il 1535 AZN ödəməklə bu mənzilə sahib ola bilərsiniz. Bina yeni tikilidir, sakit və rahat yaşayış mühiti, 7/24 canlı mühafizə və kamera nəzarət sistemi ilə təmin olunub və yaşam üçün əlverişli olan bütün infrastrukturlara yaxın ərazidə yerləşir.
Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Elmar Almemmedov (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0552014XXXnömrəni göstər

Tarix: 24.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

120.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! HAZIR İPOTEKA! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Binəqədi rayonu, Greenville Yaşayış Kompleksində 3 otaqlı mənzil ipotekadadır. 2 otaqdan 3 otağa düzəlib. Mənzil 12 mərtəbəli binanın 2-ci