ev temiri

Səbail rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 97 m²

Elan nömrəsi: 785491
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
97 m²
Qiymət
185 000 Azn
1907 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi İçəri Şəhər metrosu
Yasamal rayonu,Mikayil Mushfiq kucesi
Ümumi məlumat
Yasamal ve Sebail rayonlarinin kesishmesinde, Badamdar qesebesinin yolunda.
Qurd Qapisi ve Botanika Baginin yaninda.
17 mertebeli yeni tikili binanin 16ci mertebesinde tam 3 otaqli ve 2 S/Q, Hamam otagi olan Temirsiz (Podmayak) menzil SATILIR>..
Kamal Realtor
Bakı şəhəri
0103665XXXnömrəni göstər

Tarix: 29.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 4 otaq

3 mərtəbəli, əlavə podvalı, mansardı vardır. Həyətdə əlavə olaraq qaraj və üstündə 1 otaqlı bisetka vardır.

1 300 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Şəhərin ekoloji cəhətdən təmiz, elit rayonlarından birində, Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsinin mərkəzində, TANINMIŞ TİKİNTİ KOMPANİYASININ İNŞA ETDİYİ QAZLI YENİ TİKİLİDƏ, 2 otaqdan 3 otağa 1-ci işıqla düzəlmiş tam

250 000 Azn
Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Montin qəs., 3 otaq

Heydər Əliyev Mərkəzinin və Nrimanov metrosunun yaxınlıgında yerləsən Luxe Home Premium Yasayıs Kompleksinə məxsus 14 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləsən 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin umumi sah. 136, 4 kv.

365 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yeni Yasamalin gireceyinde Bravo marketin yaxınlığında yerləşən mənzil satılır.Metroya və dayanacağa yaxındı . Rahat və gündüsən mənzildir. Əşyalı satılır.