ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 68 m²

Elan nömrəsi: 745130
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
68 m²
Qiymət
100 000 Azn
1470 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Yeni Bakı Dörd fəsil
Ümumi məlumat
Skvaznoy orta blokdur Qaz, su, işıq, tel var kupca var 7/3
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aynur xanım
Bakı şəhəri

Tarix: 21.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

ЭКСКЛЮЗИВ! ABU ARENA - НОВОСТРОЙКА С КУПЧЕЙ! ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ ! - Недалеко от метро ГЯНДЖЛИК, в здании "ABU ARENA" - Кол-во ком: 4 - Общая площадь: 155 кв.м. (по Купчей 143.90 кв.м.) - Этаж: 14/10 -

410 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

• Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi • Yeni tikili 7 mərtəbəli bina 7-ci mərtəbə • 90.25kv 3 otaqlı təmirli skvaznoy mənzil satılır • Sənəd KUPÇA • Kod: N3710 • Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər

145 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yeni Yasamalin gireceyinde Bravo marketin yaxınlığında yerləşən mənzil satılır.Metroya və dayanacağa yaxındı . Rahat və gündüsən mənzildir. Əşyalı satılır.

153 000 Azn
Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Hazır ipoteka.! Premium Bina.! Bulvar mənzəli.! Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Bayraq medyanı yaxınlığında, "Kristal Towers" yaşayış kompleksində 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 9-cu mərtəbəsində , ümumi

488 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 2 otaq

- Satış: Premium bina - Ünvan: Türkiyə səfirliyi və Zabitlər bağına yaxındır. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 66 m2 - Mərtəbə: 14/3 - Sənədi: Müqavil - Təsviri: Təmirə başlamaq olar. Binada 24 saat mühafizə sistemi