ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 93 m²

Elan nömrəsi: 690739
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
93 m²
Qiymət
200 000 Azn
2150 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi
Yeni Yasamal, 7-ci Alatava küçəsi
Ümumi məlumat
Yeni Yasamal qəsəbəsi, 7-ci Alatava küçəsi, "Vital" klinikasına yaxın, TAM YAŞAYIŞLI , QAZLI, KUPÇALI YENİ TİKİLİDƏ, 2 otaqlı təmirli mənzil satilir. MƏNZİL İPOTEKAYA YARARLIDIR. ƏŞYALI SATILIR. Ümumi sahəsi 93 kv.m., 17/10. Gozəl layihəli, geniş, hündür tavanlı otaqlar, işıqlı mətbəxi, quraşdirilmiş mətbəx mebeli, s/q , vanna otaqı, daimi suyu, işigi , qazi, kombi istilik sistemi, səssiz sürətli liftlər, yeraltı qaraj.. Yerləşdiyi ərazi geniş infrastruktura malikdir. Yanında market, məktəb, müxtəlif iaşə obyektləri var. Tam infrastrukturlu ərazidir. Daha ətraflı elanda qeyd olunmuş telefon nömrəsiylə əlaqə saxlayın. **В Ясамальский район, в поселка Ени Ясамаль , по улице 7-ой Алатава, не далеко от клиники "Виталь", ЗАСЕЛЕННОЙ, ГАЗИФИЦИРОВАННОЙ НОВОСТРОЙКЕ, продается 2-х комнатная квартира, С МЕБЕЛЬЮ. ИМЕЕТСЯ КУПЧИЯ! ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ! Общая площадь квартиры 93 кв.м., 17/10-й этаж.. Отличный проект, просторные комнаты, высокие потолки, светлая кухня, встроенная кухонная мебель, с/у – ванная комната, постоянное водоснабжение, газ и свет, отопительная система "КОМБИ". Большой тихий двор, скоростные, бесшумные лифты, 24 часа охраняемый двор, подземный гараж. Развитая инфраструктура. Рядом домом находится маркеты- школа, разные магазины… Подробнее по телефону.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 25.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 9-cu mikrorayon qəs., 3 otaq