ev temiri

Yasamal rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 786512
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
140 m²
Qiymət
196 000 Azn
1400 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Yeni Yasamal Esed Ehmedov Kucesi
Ümumi məlumat
Yasamal Rayonu Yeni Yasamal qesebesinde Laziz Housenin arxasinda yeni insa olunmus 16 mertebeli binanin 10 cu mertebesinde umumi sahesi 140 kv menzil tecili olaraq deyerinden cox asagi qiymete satilir binanin qazi suyu isigi var ve daimidir yerlesdiyi erazi mektebe baxcaya ve butun iase obyektlerine yaxin olmaqla beraber bu eraziden kecen butun avtobus xettlerinin deyanacagina yaxin bir erazide yerlesir kvadrati 1400 azn dusur
Cavid Memmedov (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0502771XXXnömrəni göstər

Tarix: 07.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində 6 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində sahəsi 57 kv.m olan super təmirli, əşyasız 2 otaqlı mənzil satılır.Mənzilin təmirində yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə

82 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 3 otaq

17mertebeli binanin 15 mertebesinde sahesi 135kv kupcada 119, 5 olan 3 otaq yelceken menzil satilir butun ewya ile de satila biler ewyasiz da menzil yerlewir inqilab papanin kusesinin kesiwmesinde yelceken 2 san qovwaq

350 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

• Masazır qəsəbəsi Yeni Bakı yaşayış kompleksi • 7 mərtəbəli bina 1-ci mərtəbə • 45kv Əlavə 30 kv teras təmirsiz obyekt • Sənəd KUPÇA • Kod: 3707 • Binada bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur • Yaxınlıqda orta