ev temiri

Yasamal rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 73 m²

Elan nömrəsi: 694469
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
73 m²
Qiymət
155 000 Azn
2123 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Yeni Yasamal qəsəbəsi
Ümumi məlumat
ƏLA TƏKLİF !

QANUNİ 2 OTAQLI+TƏMİRLİ+KUPÇALI +İPOTEKAYA YARARLI+QAZLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !

- Yeni Yasamal qəsəbəsi , Bazarstore-in yaxınlığı
- 2 otaq(qanuni)
- Şərur MTK
- 17/20 mərtəbə
- sənədi - çıxarış
- təmirli
- qismən əşyalı
- fasiləsiz qaz, su, işıq
- 2 sürətli lift, yeraltı parking
- zəngin və əlverişli infrastruktur

Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Ofis haqqı 1550 azn təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 10.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 2 otaq

Şəhərin MƏRKƏZİ və PRESTİJ ƏRAZİSİNDƏ ! QAZLI, KUPÇALI MƏNZİL ! Şəhərin prestijli yerində - Hüseyn Cavid Prospektində, Elmlər Akademiyası metro stansiyasına və H.Cavid parkına 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən yaşayış

287 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 3 otaq

- Təcili Satılır. -225.000 AzN - Yeni Yasamalda 3 otaqlı yeni təmirli mənzil - Ünvan.- Bakı şəhəri , Yeni Yasamal qəs, Dadaş Bünyadzadə küçəsi 9, Tamstore və Rahat marketin yaxınlığında - Lahiyə.- Yeni tikili -

225 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 2 otaq

SATILIR – Nərimanov m/s, Metropark qarşısı Nərimanov metrosunun yanında, Metropark ilə üzbəüz Premium Residence yaşayış kompleksində mənzil satışa çıxarılıb. (fərqli layihə) Qonaq otağı: 30 m² Yataq otağı: 18