ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 80 m²

Elan nömrəsi: 687438
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
80 m²
Qiymət
38 000 Azn
475 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Zabrat qəsəbəsi
Zabrat qəs
Ümumi məlumat
Sabunçu qəsəbəsi , zabrat dairəsinə yaxın, yola 100 m məsafədə 1.6 sot torpaq sahəsində 4 daş kürsüdə 80 kv 2 otaq +hamam-tualet+dəhliz olan ev satılır.Ev əla təmirlidir qoşa daşla tikilib.
Sənədi Bələdiyyə
Qiymət 38.000 Azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 11.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi 187 nömrəli məktəbə yaxın ərazidə 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində ümümi tikili sahəsi 60kv/m olan 2 otaq, mətbəxt və sanuzeldən ibarət həyət evi satılır. Sənəd:Paket kupça Qiymət:60000

60 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Hövsan kentde Buta Marketin 132 161 Nomreli Marsurutdarnin Dayanacaqna 6 Deyqiqeliy Mesafede Mektebin 118 Tam Orta Mektebin Baxcanin Yaxsi Mesafede 2.2 Sotun icinde 7 Das Kursulu Tam Temirli 3 Otaq isitme Sisdemi Kombi

74 000 Azn
Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu , 4 otaq

Xəzər rayonu, Binə qəsəbəsi ərazisində, Milli Aviasiya Akademiyası arxasında, məscidin yanında və 121 nömrəli məktəbin arxasında yerləşən həyət evi satışa təqdim olunur. Ev 1.5 sot torpaq sahəsində tikilib, ümumi sahəsi

90 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Zabrat Məhəmmədi yolunda, maqestral yoldan 400 metr məsafədə 2 sotda 3 otaqli həyət evi satilir. Ümumi sahəzi 90 kv. Ev kürsülü qoşa daşla tikilib. Evin yan tərəfində gül, agaç əkmək üçün torpaq sahəsi saxlnilib. Əla